ПРИВАТНА САДИБА "КОЛО ДРУЗІВ"


У приватній садибі «Коло Друзів» Вам запропонують 8 затишних номерів з гарними видами на гори: 4 номери стандарт, зі зручностями в номері за ціною 400 грн на добу за номер в літній період, взимку - 600 грн на добу за номер, 2 номери з зручностями на блок з 2 номерів за ціною 300 - влітку, і 400 - взимку. Два сімейних номери за ціною 800 грн / добу за номер влітку, взимку 1000 грн / сут за номер. У садибі круглий рік працює критий басейн (7х4х1,5) з чистою і теплою водою. Вартість басейну 70 грн на годину з людини. У басейні є сауна на дровах. Мінімальна вартість сауни (з трьох чоловік) 300 грн / год. Більше трьох осіб вартість сани 80 грн / год з людини. На території садиби знаходиться три альтанки і оглядова тераса. На першому поверсі садиби працює кафе, де Вас смачно нагодують за доступною ціною. В меню гостям запропонують різноманітні страви української кухні. Середня вартість триразового харчування - 280 грн. Приватна садиба «Коло Друзів» розташована на березі річки Опір, в 400 м від крісельного підйомника гори Тростян. Найближчий магазин знаходиться в 200 м від садиби. До центру селища -1 км. У центрі зосереджена вся інфраструктура: аптеки, супермаркет, ринок, ж.д.вокзал, банки, банкомати, прокат гірськолижного спорядження, лікарня, боулінг, і т.д. До Славського з Києва, Харкова та Одеси можна дістатися без пересадок. З будь-якого іншого міста України можна дістатися через Львів, а зі Львова через кожну годину курсують електрички і маршрутні автобуси. Час в дорозі три години.
КІМНАТИ


ЗАХОПЛЕННЯ & ВІДПОЧИНОК

БАСЕЙН

У садибі круглий рік працює критий басейн (7х4х1,5) з чистою і теплою водою. Вартість басейну 70 грн на годину з людини. У басейні є сауна на дровах. Мінімальна вартість сауни (з трьох чоловік) 300 грн / год. Більше трьох осіб вартість сануни 80 грн / год з людини.
POOL

CAFE
МЕНЮ & КУХНЯ

КАФЕ

На першому поверсі садиби працює кафе, де Вас смачно нагодують за доступною ціною. В меню гостям запропонують різноманітні страви української кухні. Середня вартість триразового харчування - 280 грн.

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИСупутникове телебачення
Безкоштовний Wi-Fi
Побутова техніка
Кімната для одежі
Стоянка
Альтанки
Мангали
Сушилка для одежі